| DomnulMuratura99 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa prepar pasta de zahar? Adica ceara aia fara benzi

1 răspuns:
| Taylor666 a răspuns:

Poti cauta pe internet, dar nu ti-o recomand deloc, deoarece pot sa spun ca am incercat-o si nu numai eu am incercat-o si la fel iese, cand o aplici si dupa o iai parul nu se ia partial, adica neuniform ramane, si este riscul mare sa iti ramina ca o arsura de piele sau ceva de genul, eu am pe mina, si mai multi au incercat si cand au incercat si ele la fel le ramin pete de genul, mai bine du-te la un salon, sau cumpara benzi veet