| cryss_6160 a întrebat:

Imi puteti spune o crema pentru calmarea pieli dipa epilarea cu ceara? Ce ceara folositi pentru epilare sau ce benzi cu ceara folositi pentru epilare? Dau fundita+voturii tuturor

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Din cate stiu eu asta e bun : http://terapeut.ro/commerce/images/balsam_dupa_epilat_elmiplant.bmp. Costa 9 lei.

Ceara buna este Farmec sau Veet. :)

1 răspuns:
| NoChanceForUs a răspuns:

Vreau si eu "voturii".Si ma epilez in cap cu ceara de albine regale la 1000 de grade, imi face scalpul sa luceasca de frumos ce e el.Ca dat cu ceara.laughing