| autommmmm a întrebat:

Îmi puteți spune dacă ulei-ul de ricin este bun pentru creșterea parului și dacă da cum îl aplic

Mulțumesc?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte bun!
Secţionează-ţi părul în cărări egale şi aplică-ţiuleiul de richin pe cap, apoi masează-te timp de câteva minute. După accea acoperăţi capul cu o cască de duş şi lasă uleiul să îşi facă efectul timp de câteva ore, sau chiar pe durata întregii nopţi, înainte să te speli. Pentru rezultate cât mai evidente aplică uleiul dimp de două ori pe săptămână.

| ibaal a răspuns:

Eu unul il consider un mare fâslaughing
Am vazut-o pe sotia mea folosindu-l fara prea mare succes. Nu te astepta la minuniwinking

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Este cel mai bun produs natural ce ajută la cresterea părului atât capilar cât și al genelor și sprâncenelor. Tratamentul pentru păr presupune masarea pielii capului cu ulei de ricin din abundență înainte de culcare timp de trei zile pe saptamana. Dimineața, după terapia cu ulei de ricin, te poți spăla pe păr în mod normal.

| autommmmm explică (pentru anonim_4396):

Eu am nevoie sa știu cum sa îl aplic pentru sprâncene și barba.

| autommmmm explică (pentru FoxyM):

Eu vreau sa îmi dau la sprâncene și barba

| FoxyM a răspuns (pentru autommmmm):

Îl poți aplica cu un bețisor de urechi pe zona respectivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru sprâncene și barbă folosește soluție cu minoxidil.
După 5 luni de aplicare zilnică apar rezultate.