| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot scoate o pata mai veche de fond de ten de pe o pereche de blugi albi.Va multumesc

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Incearca cu Vanish, gasesti la orice magazin, respecta insructiunile de pe flaconul sau pliculetul respectiv, repeta orepatiunea de 2 - 3 ori, daca nici asa nu merge, vopseste pantalonii in alta culoare, daca iti plac asa de mult...nu face acest lucru acasa...ai incercat la o curatatorie chimica?

| Farcas a răspuns:

Daca is albi, ii poti baga in clor.Nu numai ca iasa pata, da vor arata si mai frumosbig grin