| luiza71 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum pot scoate pata de tus negru de pe blugi?

Răspuns Câştigător
| Chewbacca a răspuns:

Freaca locul cu alcool etilic apoi spala cu un detergent bun. Daca nu iese pata cu alcool, atunci incearca sa stergi zona si cu putin detergent de vase sau detergent obisnuit si suc de lamaie.

5 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Cu foarfeca.

| iamy a răspuns:

Incearca cu bicarbonat de sodiu diluat cu apa.2-zeama de lamaie.

| alex310 a răspuns:

Cumpara alti blugi

| Dweea a răspuns:

Mai bine cu venish..mai ales daca sunt si colorati blugii tai

| Aria104 a răspuns:

Salut! Incearca sa citesti aici http://www.scritube.com/......P24226.php