| XxSweetDreamxX a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum scap de pistrui? Funda...
Dati-mi retete pe care le pot face nu imi dati sa cumpar creme si alte solutii.

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie happym-am dus frumusel la dermatolog si mi-a dat o cremuta pentru pigmentare si inca una pentru seara RetinaA mi se pare pe cealalta de zi uriage- crema scapi de ele iar cand va si soare trebuie sa iti dai cu o crema de protectie tot asa speciala pentru pistrui ca sa nu patrunda soarele in ten. Eu am fost plina de pistrui acum am un ten cu nici un cos si pistrui pe el happy succes:*

2 răspunsuri:
| XxSweetDreamxX explică:

In cat timp ti-au disparut?
De unde pot lua creme din astea?

| Cherry_4953 a răspuns:

Pai iti cumperi gelatina si lapte le amesteci si le pui la 10 secunde la microunde si dupa iei unde petisor de urechi sau ceva si iti dai unde ai acel pistrui