| fetitsa de chiocolata... a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum scap de pistrui cu metode naturale? sau ce creme i-ar indeparta? mersi

Răspuns Câştigător
| KidDu` a răspuns:

Salut happy
Deci... Stiu eu cateva metode sau nu sunt sigura ca va mergee
In primul rand : Incearca cu zeama de lamaie. Storci o lamaie, iei o batista sau un servetel si freaca putin. sigur nu apar rezultate peste noapte dar am auzit ca chiar functioaneaza.
Si eu am pistrui straight facecrying
Mie mi se par asa de nasphhhaa waiting
In finee :*
Sper sa functionezee :*
Iooi stay am uitat : am auzit ca si crema de galbenele te ajuta sa scapi de pistrui tongue
Success :*
O fundita te rog big grinbig grinbig grin

7 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

May.am incercat eu o crema am dat vreo 50 d lei. nu mai stiu c firma era. oricum era buna d. nimic laughing
Auzi smug li se par sexy pistruiihee hee

Esti bruneta/blonda?

| Mirela a răspuns:

In leg cu raspunsul lui adexd crema de galbenele nu functioneaza, ma mai dadeam eu pentru cosuri.pentru cosuri e buna ti le usuca, dar pistruii nu dispar happy

| YOLO3e333 a răspuns:

De ce sa scapi? pe mine pistruii ma atrag intr-un fel anume big grin

| ghineanamaria a răspuns:

Nu cred ca poti scapa de ele niciodata dar poate nu am auzit nici eu de vreo crema sau ceva natural

| imiplacemov a răspuns:

Nu incerca sa scapi de ei love struck mie mi se par sexy

| dailydaisy07 a răspuns:

Imi pare rau dar doar cu fond de ten scapi de ei!

| olystefy97 a răspuns:

Nu stiu chiar bine...si eu am pistrui... dar cu o crema de la farmacie cred ca o sa mearga!