Întrebare recomandată | BruneTTe a întrebat:

Imi recomandati si mie un balsam de par FOARTE hidratant? Ceva ce ati folosit voi si ati observat clar ca este eficient. Multumesc!

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aici rutina parului meu si ai acolo si balsam:
http://polly-lena.blogspot.ro/2013/02/garnier-ultra-doux-hair-routine.html

| BiuL a răspuns:

Pantene PRO V sau garnier fructis long & strong. Alege un balsam de par pentru par uscat/degradat si e ar fi bine sa contina uleiuri (de masline, macadamia, argan etc) si poti folosi si un balsam leave in, dupa spalare, de exemplu gliss 7 uleiuri, l oreal mythic oil, matrix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ţi-l recomand din toată inima,
http://www.icosmetice.ro/651-balsam-hidratant-gerovital-plant.html
Cu mult drag!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| lahme a răspuns:

Eu folosesc de la wash and go pentru par slabit si subtire... si la mine e foarte bun
am mai incercat de la garnier dar mai bun e primul.

| Drag0nu a răspuns:

Head and shoulders e foarte bun big grin Funda?

| corina56 a răspuns:

Eu folosesc un balsam foarte bun de la L'oreal ELVIVE E FOARTE BUN
fUNDA?

| Pockett_Polly_1994 a răspuns:

Buna. Incearca balsamul pentru par vopsit cu ulei de sofranel si afine de la Le Petit Marseiliais. E genial, dupa prima utilizare mi-a descurcat parul si mi l-a facut superb.