| sweetygirl92 a întrebat:

Imi spune cineva si mie cum pot scapa de cosuri fara sa le sparg pentru ca sunt putine dar foarte dureroase! :-(

Răspuns Câştigător
| DiannaSj a răspuns:

Poti folosi Clearasil (nu stiu sigur cum se scrie) si eu am cosuri pe fata si de cand ma dau nu ma mai dor si imi dispar fara sa lase urme.si sa te speli pe fata in fiecare dimineata si seara cand iti aplici crema de cosuri clearasil.:*

2 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Esti obligat/a sa spargi cosurile daca ti se coc, altfel ramai cu semne pe fatawinking, pune-o pe maicata sa ti le stoarca, nu ti le stoarce singur/a, succes

| 1234abcd a răspuns:

Daca ai putine nu are sens sa margi la dermatolog. poti incerca zineryt http://acnee.info/wp-content/uploads/2009/07/zineryt-solutie-acnee.jpg