| Roberta2006 a întrebat:

Am niste cosuri pe umeri si pe spate! Cum pot scapa de ele? Sunt dureroase daca incerc sa le sparg! Va rog sa ma ajutati❤

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca ai multe si nu dispar cu timpul, du-te la dermatolog.

| alex15ccc a răspuns:

Asa e in adolescenta, toti am trecut prin asta.

| NicoleEazi a răspuns:

E posibil sa fie si din cauza calduri si a transpiratiei, ar trebui sa ai grija ce haine porti sa fie din bumbac mai mult, sa iti asiguri o igiena buna, sapunul usuca cosurile iar ca solutii poti incerca erifluid din farmacii si sa te dea cineva cu un capat de la un betisor de ureche strict pe cos

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Crema Eritroacnol e buna pentru cosuri, le usuca intr-o saptamana daca o aplici zilnic si partea buna e ca are un pret extrem de mic, in jur de 10-11 lei si o gasesti cu usurinta in farmacii. (Catena sigur)

| dororo a răspuns:

Din cauza ca esti mutant

| Andreii00 a răspuns:

De la transpirație.Să-ți treacă poți face sex, e și bun și gratisrolling on the floor