| BruneTTe a întrebat:

Imi spuneti si mie cea mai buna crema hidratanta [ pentru corp, pentru piele uscata] pe are ati avut-o? Pot sa fie chiar si de la Plafar, de oriunde.

12 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Nivea. Este cea mai bunawinking. Chiar eficienta.batting eyelashes

| devine a răspuns:

Garnier ala rosu sau verde; dar rosu cel mai mult

| lplostonyou a răspuns:

Eu sunt foarte multumit de crema Nivea,dar asta depinde de la piele la piele,ce e bun pentru mine poate pentru tine nu foloseste, sau invers, incearca mai multe creme si compara rezultatele pe urma happy

| AvrilLivigne a răspuns:

Balea:X

| DoctorulLove a răspuns:

Nivea

| RalucaFiore a răspuns:

Eu folosesc produsele de la garnier pentru corp, pentru fata folosesc doar ivatherm iar pentru maini crema obisnuita de galbenele.
Succes!

| andreeasmecheradesmechera a răspuns:

Planet Spa de la Avon.

| emanuel367 a răspuns:

Cumpara o crema

| lilipet a răspuns:

Pentru copr, fata etc. iti recomand Neutrogena. Este cea mai buna crema.

| Miriam_6701 a răspuns:

Nivea crema hidratanta pentru piele chiar e buna la minen a functionat.