| minime3 a întrebat:

Buna, fetelor! A folosit cineva crema de corp Lactourea, si imi poate spune cum e?! Este calitativa? Cea pentru piele uscata! Multumesc!

3 răspunsuri:
| ZappyTv69 a răspuns:

Buna!

Da, este calitativa. Eu am folosit-o acum ceva timp pe mâini, ca era foarte uscată pielea. Ideea este ca durează câteva aplicări până la rezultate.

Și dacă aplici mereu aceeași cantitate, risti să nu rezolvi problema. După ce vezi ca s-a vindecat, aplica de fiecare dacă 1/2 din cantitatea de data trecuta. Pentru ca altfel pielea ta nu mai "lupta" să nu se usuce, și se bazează doar pe crema.

În rest, ti-o recomand cu caldura happy

| minime3 explică (pentru ZappyTv69):

Multumesc de sfaturi!

| ZappyTv69 a răspuns (pentru minime3):

Cu multă plăcere!

Până la urmă nu costă să dai niște răspunsuri care îi pot ajuta pe alții! happy