| Mymiii a întrebat:

Imi spuneti si mie, va rog, niste siteuri despre moda, fashion etc., in general care trateaza lucruri de fete. Multumesc anticipat! DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Kristinnaaa a răspuns:

Bună, Mimi,

Poți urmări și Add Some Style ( www.sanduirina.com ), este un site cu tendințe, sfaturi de shopping și de styling vestimentar. Vei găsi acolo și informații despre cele mai noi colecții H&M, Zara, Pull&Bear, Bershka, Mango și altele.

Sper să-ți placă!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.noifetele.ro, www.petocuri.ro, www.quick24.ro, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun : www.polyvore.com. Gasesti set-uri cu haine, produse iti poti creea chiar tu haine cu orice fel de stil ai vrea sa abordezi pentru mine este the best site la aceasta categorie.Chiar mi-am facut si niste idei pe chestia asta.

| iulusdavid a răspuns:

Kudika.ro

| pupyiul a răspuns:

Http://www.styledetector.eu/- sfaturi practice si poze super-romana
http://trendland.com/-cele mai noi tendinte engleza
bafta!