| licutza_1435 a întrebat:

Imi ziceti pls si mie niste site-uri unde pot sa-mi pun poza, si sa-mi fac diferite frizuri.
plz.
cine zice mai multe si mai bune dau funditahappy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Monique_3125 a răspuns:

Buna!
www.taaz.com
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun si majoritatea fetelor sunt multumite de el(de fapt, n-am auzit pe nici una spunanad ca nu-i place;))) http://www.taaz.com/makeover.html;). Am mai auzit si de altele, dar nu mi-a atras nici unul atentia;)).

| molly_7409 a răspuns:

Www.taaz.com e cel mai bun daca vrei sa te distrezi e unul funny gen oldfasion www.yearbookyourself.com

| tataie_7652 a răspuns:

Pt. baieti nu este vreun site ca asta ca sunt numai frizuri de dame.