| AndreiMARIJUANA a întrebat:

Imi ziceti va rog cat creste parul intr-un an, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KaterinaРомановский a răspuns:

Între 12-24 cm, în funcție de ritmul tău de creștere!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pana in 15 cm daca ai un par sanatos

| Iulian03 a răspuns:

Nu creste foarte pare in cat sa ai plete.

| Zoey112 a răspuns:

Intre 12-15 cm daca vrei sa acelerezi cresterea parului citesti aici:
http://www.perfecte.ro/......rului.html

| Katoky a răspuns:

Buna!
Uite aici:
www.flu.ro › Subiecte Hot‎
Te pup!

| princess29 a răspuns:

Părul crește 15 cm în fiecare an
Firul de păr crește zilnic cam 0.3-0.4 milimetri, ajungând anula la 15 cm, asta dacă nu îl tundeți deloc. Creșterea părului la oameni este permanentă, nu sezonieră ca în cazul mamaiferelor.

Citiţi mai mult: CIUDĂȚENIILE CORPULUI OMENESC. Cât crește părul într-o lună și ce organ se micșorează la bătrânețe > EVZ.ro http://www.evz.ro/......-la-b.html
EVZ.ro

| Micha9999 a răspuns:

Un par normal creste in medie 1 cm pe luna, deci cam 12 cm intr-un an