| biancaebar a întrebat:

In ce magazine vă place sa cumpărați haine?

11 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

In Fashion House gasesti tot felul de magazine de imbracaminte si incaltaminte. Acolo eu am gasit incaltaminte si imbracaminte pe gustul meu. Mi se pare ca dintre toate magazinele de acolo cel mai des imi gaseam la Koton

| alina2k18 a răspuns:

De pe Fashiondays am 80% din haine, incaltaminte, accesorii, in rest destul de rar Zara, H&M, New Yorker si chiar C&A 1 data pe an.

| Katie1356 a răspuns:

Depinde ce nevoi am, in mare Zara, Berska, HM, NewYorker, Poema

| BuLaNNNeL a răspuns:

Numa haine si magazine de fite scrieti pe aici. De ma uit in dulapurile voastre se aude imnul Chinei.

| Barbye26 a răspuns:

Eu stau in Anglia momentan. Imi plac magazinele precum JD, h&m ....primark!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Zara, h&m si C&A ti se par fite? Lool

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In magazinele unde au gratislaughing Dar nu există asceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placea din Europa, dar s-a daramat. Toate magazinele gen Plazza, Sir, Fashion, de acolo se alimentau si din Dragon mai ales

| Adry05 a răspuns:

Sinsaaaay
au multe produse faine și foarte ieftine pentru ce calitate au. dacă mai prinzi și perioada de reduceri (ei chiar au reduceri), cu atât mai bine.
în rest, intru așa prin toate și văd dacă îmi place ceva, dar din sinsay cred că am cele mai multe piese.

| SitedeHaine a răspuns:

Din malluri, dar si din mediul online. Zara, HM sa

| Arahide40 a răspuns:

H&m, zara si bershka