| KriSSu88 a întrebat:

De unde va cumparati haine dragute, la preturi accesibile? In prezent, pe unde gasim reduceri, ce magazine recomandati? Multumesc,

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu imi cumpar haine de la second hand si din targ. Is de calitate, aduse din afara si multe dintre ele in stare foarte buna!

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, in momentul de fata poti incerca un targ, daca esti din buc, este unul la piata moghioros, daca nu, incearca la mini prix, acolo meureu sunt promotii.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| psiholoaga a răspuns:

De oriunde gasesc ceva care imi place. De obicei din magazine cu haine hippie, second hand, din mall mai rar, deoarece majoritatea stilurilor de haine de acolo nu ma reprezinta. Depinde si ce gasesc, nu tin cont de unde e, daca stilul mi se potriveste, pretul e ok si imi vine bine.
PS: allinnna, cand dau click ma duce la google, cred ca nu ai dat ok linkul.

| Mwhahahaa a răspuns:

Nu stiu.
Mall-ul e optiunea mea..eu de acolo ma imbrac...

| andreiasavescu a răspuns:

Eu imi cumpar haine de pe net de foarte multi ani si recomand si eu magazinul miniprix si cand vreau reuceri mai arunc cate un ochi pe http://www.reducerihaine.net unde gasesc toate promotiile sortate pe categorii la imbracaminte si incaltaminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:iqMIADHi-OcJ:...clnk&gl=ro
Eu ti-am dat un exemplu doar, desi eu nu cred in preturile psihologice.

| iuly_1239 a răspuns:

La terranova sunt haine destul de dragute si preturi akcesibile, depinde de kolektie, sunt reduceti la multe lucruri si kulorile sunt atragatoare