| Mikutza22 a întrebat:

In curind vine si balul de absolvire imi puteti da niste propuneri de rochii si coafuri potrivite pentru o domnisoara de 19 ani? mersy mult FUNDAhappy

4 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna. Si eu am balul de absolvire peste putin timp. :) E singurul lucru pe care il astept ca dupa aia...bacul.
Depinde de ce iti place tie si de silueta ta..parerea mea e ca rochia de bal ar trebui sa fie lunga pentru ca balul se desfasoara noaptea.
http://www.cristallini.ro/party?p=10&fb_source=message
mi-au placut rochiile din acest site :)
Cat despre coafura...la fel depinde de parul tau..ai putea sa il prinzi in coc si sa iti pui un accesoriu dragut sau sa iti faci bucle :)
p.s.Esti din Bucuresti?

| aaadddyyy a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi situatie si eu caut idei despre rochite si coafuri dar sunt siguta ca rochita mea nu va fi lunga si nici coc nu mi se pare potrivit pentru aceasta ocazie ca nu mergem la nunta acum depinde de podoaba fiecaruia

| Mikutza22 explică:

Dati si linkuri daca sepoate