| Park1Suin a întrebat:

In horoscopul meu scrie ca ziua mea norocoasa va fi maine. Spune asa: Pastreaza-ti farmecul si nu mai fi atat de suparata.Toate se vor rezolva de la sine si va fi bine.
Vreau sa stiu, ce mi se va intampla maine?

Răspuns Câştigător
| CiocolataCalda a răspuns:

Nu poti sti sigur ce se v-a intampla maine. Nimeni nu stie. Dar din ce scrie acolo: "pastreaza-ti farmecul" se refera la farmecul tau propriu, la frumusetea interioara. Asa ca din ce inteleg eu acolo, maine fi cat mai naturala, calma si daca va fi vreo problema (sa speram ca nu va fi big grin ) se va rezolva de la sine.

6 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Inca mai crezi in oameni? si eu iti pot spune ca maine iti vei intalni fericirea ca prin minune.ma crezi? n-as spune! te pup

| CiocolataCalda a răspuns:

Si, pana la urma cum a fost ziua de azi? S-a intamplat ceva special? happy

| Park1Suin explică (pentru CiocolataCalda):

Nu prea.....Doar l-am revazut pe un baiat, ...cam atat.

| CiocolataCalda a răspuns (pentru Park1Suin):

Ei, poate fi un inceput pentru ceva special. ^^

| LifeIsOverrated a răspuns:

Sau poate nu se va intampla nimic. oh go on Nu zic sa nu citesti, dar mie personal, chestiile astea mi se par o prostie daca nu raman la stadiul de gluma si nimic mai mult.