| Deiiu26 a întrebat:

In jocl lady popular de ce nu ma lasa sa intru in apartament, sunt la nivelul 3 si mi-am facut apartamentul de la primul nivel dar cand am trecut la nivelul 2 nu ma mai lasa sa intru in el. De ce? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa le scrii la feedback intrebarea asta si apoi ei iti vor raspunde si vor rezolva problema

1 răspuns:
| ina_4481 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic nu trebuie sa va jucati pe mozilla ca nu merge si la mine s-a intamplat si de cand ma joc pe google chrome imi merge instaleazal si tu