| faratinenupotplange a întrebat:

Hello TPU... abia am inceput sa joc si eu lady popular pe facebook ca am vazut si eu numai intrebari despre lady popular si am inceput...Trebuie sa imi cumpar un apartament si am nivel fffff mik si nu pot sa cumpar pentru ca nu au acolo si de fiecare data cand intru pe joc nu ma lasa sa fac nikkk doar imi scrie trebuie sa cumperi sau sa inchiriezi un apartamen sad dar cum fac sa avansez in lvl ca sa il cumpar\?
dau fundita la cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
La scopuri iti spune sa iti inchiriezi un apartament nu sa il cumperiwinking. Daca il inchiriezi iti ia 25$ pe zi.
Daca vrei sa treci la alt nivel trebuie sa completezi toate scopurile de acolo!
Pentru alte informatii da-mi un mesaj privatwinking!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Lady popular nu e joc pe facebook, ca sa stii si tu

| akaa a răspuns:

Pai... te duci acolo la apartament, si dai Inchiriaza. Sa nu dai Cumpara. Asa vei avansa la nivelul urmator.
Sper ca te-am ajutat si BFT tongue