| anonim_4396 a întrebat:

In loc de lipici special pentru tips-uri ( unghii false ), ca adeziv poate fi folosit un strat substire de gel?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Le poti lipi si cu alt adeziv, in functie de cat doresti sa tina: prenadez, aracet, lac de unghi, Picatura, dar si faina amestecata cu putina apa.

| Loredanaghiț a răspuns:

Singura alternativa ar fi lipiciul folosit pentru unghiile false pe care le găsești in magazine normale la 5 lei sau cât sunt? Am întâlnit persoane care lipesc cu picătura și te asigur ca nu tine mai mult de 4 zile așa ca nu încerca?