| TheQueen1 a întrebat:

In materie de machiaj ce chestii nu se demodeaza niciodata? In afara de rujul rosu, unghiile rosii si french.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Coafura cu bucle, coada de cal, cocul. Se aduc unele modificari, dar in principiu e acelasi lucru. La fel gene alungite, ochi accentuati, sprancene bine conturate, difera doar produsele folosite.

| Andruta04 a răspuns:

Rujul roz sau mov...cam atat stiu.

| AlinaNdl a răspuns:

Hei. In materie de machiaj, Smokey eyes, linia de eyeliner, bronzer-ul si unghiile stiletto nude, nu se vor demoda niciodata happy