| lili_1880 a întrebat:

In toamna ma mut in Bucuresti. unde as putea sa fac niste cursuri de make'up? big grin

Răspuns Câştigător
| Wisdom a răspuns:

Make up school? O'rly? Vei fi avocat slash make up artist? Now thats a cool job! I object your honor! My client doesn; t have proper make up on! I demand a 15 minute break to fix her make up laughing))))

3 răspunsuri:
| lili_1880 explică:

Am cautat pe net si am dat de Make-up Academy Giulia Nahmany dar nu spune nicaieri de vreun cost. thinking
stie cineva unde in alta parte pot sa fac cursurile astea sau cat ma costa? worried

| lili_1880 explică:

Hey wisdom. m'ai dat pe spate cu raspunsul asta laughing si de ce n'as putea fi o tanara avocata de succes / make-up artist? I can do many things at once... Sunt multitasking rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa te ajut dar nu sunt din capitala si nu stiu dar cred ca ar trebui sa existe vreo scoala de machiaz eventual poti cauta pe net se vezi daca gasesti ceva.
http://www.petocuri.ro/fashion-beauty/articol/academia-de-make-up.html