| asdfghjhgfdsasdfgh a întrebat:

In ultima perioada am inceput sa vad la mai toate fetele, si chiar si la baieti haine cu imprimeu army. Blugi sau tricouri in general. Dar asa, dintr-o data, peste tot unde ma uit imprimeu army! Si la vedete am vazut.
E doar o coincidenta ca jumatate de liceu are asa ceva sau e un trend nou? Sa imi cumpar si eu?

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Daca jumatate de liceu se arunca de pe munte, o vei face si tu? ca na, e in ''trend''. laughing astia scot fel si fel de prostii sa ia banii la fraieri!

| Pool77 a răspuns:

Asa a fost si cu nike airmax.
Cat timp n-au devenit o moda erau 130-200 lei acum 800...
Probabil si asta la noi inca nimic.

| Kandia15 a răspuns:

Eu am vrut sa imi cumpar, insa cand am vazut ca are tot liceul am zis ca mai bine nu mai cumpar laughing Nu imi place sa am haine la fel cu jumatate de liceu rolling on the floor. Eu zic sa nu iti iei daca au toti. Ti-ar conveni sa vezi inca o multime de elevi ca au haine ca tine?

| 3amthinking a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fi ca turma de oi. Poarta doar ce iti place si ce iti vine bine, chiar daca nu e in 'trend'.