| Summer5505 a întrebat:

In vara asta m-am gandit sa imi mai schimb forma parului, dar parca nu ma lasa inima sa il stai prea mult. Am zis sa il filez dar am vazut ca parul filat are volum si nu as vrea volum.
Am parul pana la jumatatea spatelui, drept si cu breton pe o parte.
Deci intrebare pentru fetele care au parul filat: fara sa il indreptati cu placa sau sa il coafati in vreun fel are mult volum?

1 răspuns:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Al meu da.laughing dar e putin ondulat. oricum parul e frumos cu volum nu asa lins. atragi baietii mai bine:devil)))