| Tacii a întrebat:

Cum imi pot prinde parul? Am breton intr-o parte si parul este filat doar in fata(Am parul aproape pana la jumatatea spatelui)...As dori ceva simplu.Am 10 ani.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| A8ex a răspuns:

Poti incerca codite impletite sau o coada de cal, coditele normale arata supper pe parul lung. Mai poti inceca : iei doua suvite subtiri din ambele parti si le impletsti la stapte, iei doua suvite mai groase din fata si le duci prin lateral si le prinzi pe fiecare separat.