Zbenguici
| Zbenguici a întrebat:

In vara voi avea o nunta si vroiam parerea voastra vizavi de rochie. Ce parere aveti despre aceasta?

http://www.simplydresses.com/shop/viewitem-PD388516

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dl.Inginer a răspuns:

Mie nu mi se deschide linkul

20 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

The web site you are accessing has experienced an unexpected error.
Please contact the website administrator.
o rochie?

lolita
| lolita a răspuns:

Mie imi apare error.

lolita
| lolita a răspuns:

Oauuuu! sincer isi merita pretul, este supeba o sa fii in centrul atentiei cu rochia asta.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

500 - Internal server error.
Chiar m-ai facut curioasa! Te rog sa postezi iar link-ul.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Nu e doar frumoasa... E criminala! Sau o sa faci tu crima imbracata asa la nunta. Chiar isi merita toti banii!
Inspirata alegere!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este foarte frumoasa, merita sa ai asa ceva, e super!

auran
| auran a răspuns:

thinking nu am reusit sa o vad pentru ca nu functioneaza linkul

auran
| auran a răspuns:

Linkul, linkul... vrem iarasi linkul

auran
| auran a răspuns:

Uaau, spate te da pe spate ce sa mai - mi-ar placea si mie una asa!

cami
| cami a răspuns:

Suuuper love strucklove struck si eu sambata merg la nunta big grin
eu mi-am ales o rochita neagra, scurta, cu imprimeuri florale.
Distractie placuta! happy

| Sara2 a răspuns:

Eroare....retrimite linkul korect

Zbenguici
| Zbenguici explică:

Imi cer scuze; aseara mergea linkul. Ia incercati aici
http://www.simplydresses.com/shop/viewitem-PD386632

Zbenguici
| Zbenguici explică:

@Cami Sa povestesti cum fuse la nunta!

| afrodita17 a răspuns:

Ehehe... e cam scumpa, dar e frumoasa tare... daca iti permiti eu una chiar te-as ruga sa o iei... sper din toata inima sa nimeresti pe masurile tale...caci sigur iti va sta bine...winking

| Notme a răspuns:

Mie mi se pare f frumoasa, m-am uitat de ceva ori sa iti zic si culoarea, dar toate sunt minunate! Distractie placuta.

| Notme a răspuns:

Cand accesati link-ul sus apare 16 despartit de celalalte numere, stergeti acel spatiu si o sa mearga.
http://www.simplydresses.com/shop/viewitem-PD388516, la sfarsit ma refer, ultimele doua cifre. apar despartite de celalalte cifre.

| cutza a răspuns:

Pai e frumoasa n-am cuvinte! Daca tie iti place si te avantajeaza atunci distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar frumoasa happy mie imi place...pe rosu ( visiniu sau ce o fi alalaughing ) arata cel mai bine, zic euhee hee casa de piatra :X

| anushka a răspuns:

Scumpa, dar merita 100%... e super tare!