| Dalyan a întrebat:

Am o nunta in august si ma gandeam sa iau rochia asta pentru seara (pentru zi sunt domnisoara de onoare si am alta)
http://chic-diva.ro/shop/rochii/rochii-casual/rochie-mad eira-rosu/
(uitati-va va rog si la filmuletul cu ea-sub pozele cu modelul si culorile, si pozele postate de cliente-sunt in josul paginii)
Ce parere aveti? Merge? Imi place ca se poate purta si asa vara, nu numai la o eventuala ocazie dar nu reusesc sa imi dau seama daca as arata rau aparand in asa ceva la nunta..Multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e frumoasă, dar cam de stradă și casual. Sau de ceva plajă, țărm.

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

De ce să arăți rău apărând în ea? Eventual o poți comanda acum să vezi cum îți vine, iar în cazul în care nu-ți place, să o returnezi și să ai timp să-ți găsești ceva care să ți se potrivească. Oricum, rochia e frumoasă big grin

| 90210 a răspuns:

E prea casual pentru o nunta. Acum depinde si unde e nunta...la mare e perfecta, dar la un salon elegant nu prea

| TotulAÎnceputPe28 a răspuns:

Dacă ție îți place și crezi că te vei simți bine în ea, o poți lua!?