| anonim_4396 a întrebat:

Inca o intrebare. As vrea sa imi reinoiesc look'ul. Acum am bretonul lung pana in apropierea buzelor ( unoeri il prind alteori il las desfacut ) parul depaseste cu aproximativ 10 centimetri umerii, este des, este filat, am ochii caprui si forma fetei rotunda. Ce fel de tunsoare credeti ca mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| Moneyandfame a răspuns:

Tunsoarea bob.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc de raspuns.

| fanulmodei a răspuns:

Am si eu o intrebare asemanatoare pe site... ceva legat de bob dar cu breton...eu ii dau dreptate lui moneyandfame... tunsoarea bob este mereu la moda...