| dedfgv a întrebat:

Intre fondul de ten mattitude de la astor si colorstay de la revlon pe care din ele lati alege? de ce? funda+vot:X

1 răspuns:
| Kiddu_8335 a răspuns:

Eu personal am ales Astorhappy Are o textura mai usoara, nu incarca fata asa de tare. Fata de altele e mai."apos" deci nu lasa pielii un aspec gras si dupa uscare nu se cunoaste ca si cum ai avea un pumn de faina pe fata. Am ales Astor si pentru ca nu este cu formula anti-rid ca celelalte si are si SPF20 big grin.si ca un bonushee hee usuca, cosurilehappy. Asta e parerea mea. acum:;-? alege ceea ce crezi ca se potriveste pentru tine.