| oceanoflove a întrebat:

Intrebare adresata fetelor, a incercat cineva sa se epileze acasa cu zahar? Am auzit ca nu e dureroasa cum e cea cu ceara. E dureroasa daca e folosita pe zona inghinala?

3 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nu am folosit acasa dar merg la salon pentru zahar picioare si inghinal.
E mai putin dureroasa decat cea cu ceara dar tot doare. Poti sa iei un ibuprofen cu jumatate de ora inainte, cica ajuta. Un gel cu aloe Vera ajuta cu durerea. Nu uita sa exfoliezi foarte bine inainte.

| Lauramee a răspuns:

Https://epilare.net/......e-epilare/

ai toate informatiile aici, nu e doar cu zahar
si da, nu e dureroasa

| printesapomposanumarul1 a răspuns:

Eu in locul tau as manca zaharul