| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru blonde: Ce marca de vopsea de par folositi acasa? As dori sa imi recomandati una care sa nu se faca galben pui la radacina happy

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Toate te fac galben pui la radacina chiar daca folosesti blond cenusiu.Eu ma fac numai cu garnier foarte deschis cenusiu care deschide 4 tonuri si daca imi ramane blond portocaliu sau pui la radacina imi dau cu samponul violet silver reflex de la kallos si se face foarte frumos blondul.Am mai incercat Wellaton si imi cadea parul de la ea si Palette e destul de buna dar are mai mult decolorant in ea.