| KhEm a întrebat:

Intrebare pentru cei care asculta ONE DIRECTION! As vrea sa ma tund la fel ca zayn malik! cum sa zic la frizer ma refer la faptul cum e tuns el adica in parti mai mic si din fata in spate mai mare sau cum? ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Barbulescu_Ilinca_1991 a răspuns:

Fa o poza lui Zayn si arată-i frizerului cum iti doresti sa fie tunosoarea ta.

1 răspuns:
| irinuk28 a răspuns:

Cel mai simplu mod: ia o poza cu el, si arata-o la frizer.Eu asa fac la coafor cand sunt intr-o dilema cu vreo tunsoare.Bafta!