| Kerryy a întrebat:

Intrebare pentru fete: cum vi se pare aceasta rochie de banchet la clasa a8a? :D

http://tinypic.com/view.php?pic=egtjlv&s=6

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Da,e draguta.

| znstr a răspuns:

E destul de draguta, insa mi se pare mai mult de club, bal al liceului, nu la banchet. Mie sincer imi plac rochitele stranse sub bust si largi in jos, tip baby-doll, insa si aceasta e frumoasa, eleganta iar cu plicul acela si niste pantofi crem de lac, cu toc, ai arata super. Ai putea incerca si o rochie crem, simpla, cu o curea ingusta rosie sub bust, pantofi rosii si o geanta tot asa rosie, tip plic. Pupici si distractie placuta la banchet!

| Rockăr a răspuns:

Este absolut suberba, si perfect accesorizata!

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!
Rochii, costume, jeans, sacouri, camasi, bluze, etc. Fii in pas cu moda!