| undercovergirl a întrebat:

Intrebare pentru fete happy

Este cineva care a cumparat peria rotativa Velform Ceramic? Ma intereseaza in mod special daca are cineva idee unde se pot repara astfel de produse de la teleshoping. Am depasit perioada de garantie si acum intampin probleme cu ea. M-ar interesa sa o repar undeva contra cost. Poate ma poate ajuta cineva... multumesc tuturor happy

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

A cumpatar-o maama mea si cand sora mea care are parul cret a incercat sa-si faca parul cu ea s-a stricat

1 răspuns:
| ela23nice a răspuns:

La un magazin, ti-o schimba