| Little Kid a întrebat:

Intrebare pentru fete : Gama de masti pentru par de la Dove le-ati incercat? K vreau sa-mi cumpar si nu stiu cum sunt si nu as vrea a irosesc banii degeaba.
Pareri. Multumesc :* Vaa pup *

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Nu am incercat mastile dar momentan folosesc samponul si nu prea imi place, parul e oarecum matasos dar mi-l indreapta, inainte era mai ondulat si cu dove e cam fleosc.

| DanielaMiky a răspuns:

Eu folosesc uleiul de cocos. Inainte de spalare dau pe varfuri stau 4 ore asa si apoi il spal. Rezultatul este unul foarte satisfacator ajuta foarte mult varfurile uscate si este bun si pentru matreata. Daca ai un par gras poti sa-l folosesti numai pe varfuri. La final vei avea un par moale matasos si varfurile vor arata mult mai bine. Eu zic sa lasi mastile din comert si sa incerci masti naturale sunt mult mai benefice. Uleiul de cocos il poti procura de la plafar happy

| xelan a răspuns:

Eu le-am incercat si nu sunt foarte multumita de ele.in primul rand fac foarte multa matreatsa.acum depinde si de tipul scalpului:*