| AlexandruVTM a întrebat:

Intrebare pentru fete:
La baieti, va plac mai mult blugii negrii skinny sau blugii rosii skinny?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Optez pentru blugii negri skinny.
E mai interesant să vezi acești blugi la un băiat, şi mă face să mă uit la acel tip mai atentă, mai detaliat.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cei negrii skinny

| thegatekeeper a răspuns:

Negri, sa zicem. Desi nu prea imi place, din punct de vedere vizual, un tip purtand skinny jeans. Insa oricum, nu prea ma preocupa chestiile astea.

| facepalmlol a răspuns:

Blugii negrii skinny.
Mie una nu-mi prea place ca un baiat sa poarte pantaloni rosii, indiferent de model.Mi se pare ciudat.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Mie imi plac mai mult cei rosii. Imi plac baietii indrazneti happy. Dar chiar daca rosul se "poarta acum" (vezi sa nu), majoritatea fetelor i-ar prefera pe cei negri, caci, desi este o rostie, culoarea rosu este considerata ca fiind feminina. Sper ca te-am ajutat