| hirtemarian a întrebat:

Intrebare pentru noi "fetele":vreau sa imi fac suvite. dar am o mica problema culoarea mea naturala este saten putin mai deschis decat satenul mediu. vreau suvite blonde. dar o nuanta foarte deschisa de blond ca paiul dar nu stiu daca intr-adevar va iesii calumea. vreau sa ma ajutati. cel mai bun funda.

Răspuns Câştigător
| Mariaa a răspuns:

Aceeasi teama o aveam si eu happy
dar am riscat. sa stii ca a iesit ceva bun, intr`adevar happy
merita sa incerci happy

3 răspunsuri:
| laryssutzadlc a răspuns:

Daca te decolorezi va iesi bine.Sincer,nu are rost sa debitez sau sa iti dau sfaturi aiurea.dar daca vrei din prima blondula la deskis trebuie sa te decolorezi...

| Geo_6329 a răspuns:

In primul rand.nu prea se mai poarta suvitele.dar daca tu vrei.da...ti-ar sta bine. daca te faci la salon cu atat mai bine. ceri un blond deschis.cum vrei.iar coafeza stie ce sa iti faca.

| Esmesimy a răspuns:

Daca ai parul destul de deschis nu mai trebuie sa te decolorezi mai ales daca e natural, adica nu l'ai vopsit pana acum. Daca totusi vrei sa mergi la sigur incearca o vopsea cu decolorant, vezi ca scrie pe ambalaj care au trebuie doar sa cauti cu atentie.Ai grija si cine te vopseste sa nu iesi cu pete.