| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare urgenta!
Cine imi poate recomanda un salon de cosmetica, pentru epilare sub brat, unde fetele respective sa lucreze curat, bine, de incredere si ieftin daca se poate.
P. S. Din Oradea sunt. Rog seriozitate.
Si inca ceva: ceara expirata este buna pentru ca vad in magazine si in piete ca numai ceara expirata au de vanzare.

3 răspunsuri:
| criss10 a răspuns:

Hei! S-au terminat cremene de epilat in Oradea? Am glumit, nu ma lua in serios. Vei gasi cu siguranta la farmacie ceva bun. Sau cum spui un salon de cosmetica.

| ellaella a răspuns:

Poti incerca aici: http://make-up-artist.infomariaj.ro/ Mirela e foarte buna, eu am fost si la machiaj la ea si la cosmetica. E super finuta si lucreaza numai cu produse profi si foarte, foarte curat.

:)

| Florin_6699 a răspuns:

Din cate stiu ceara nu expira niciodata doar face molii, atat ca a expirat efectul substantei ce o protejaza de molii, viermi, etc ...deci daca n-are viermi e buna laughing