| Sev25 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un salon de cosmetica in CONSTANTA pentru epilare cu ceara? Unde ati fost multumite? O cosmeticiana cu mana usoara? big grin

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Deci fata in fata cu City Mall pe partea aceea unde este si un mini-magazin, unde sunt si jandarmii aia imbracati in negru, sunt 2 saloane unu langa altul.
Mergi la cel care pica fix la sfarsitul drumului, nu cel de pe stanga celalalt, cu un hol mic.
Acolo este patroana care penseaza si faca si epilari cu ceara.
In timp ce te epileaza corbeste cu tine despre scoala, liceu sau ma rog orice.
Si nu te astepti cand trage si nu te doare deloc.
E destul de scump cam 25 lei, depinde cat de mare este zona si cat par ai...
Bafta wave

| Sev25 explică (pentru MrBeanTeddyBear):

Mersi frumos pentru raspuns :*

| Sev25 explică (pentru MrBeanTeddyBear):

Am fost azi, era o tipa blonda mai in varsta, la ea te-ai referit? Era ocupata, asa ca am luat cartea de vizita si urmeaza sa sun pentru programare. Dar vreau sa ma asigur ca despre ea este vorba big grin

| MrBeanTeddyBear a răspuns (pentru Sev25):

A mea era roscata spre saten!
Tipa blonda e frizerita.
Cand dai telefon sa-ti faci programare intreaba de patroana.
Este o tipa micuta, grasuta, roscata spre saten cu par scurt si foarte vesela.

| Sev25 explică (pentru MrBeanTeddyBear):

Aia este big grin micuta si grasuta. dar mi s`a parut blonda. sau poate s`a facut acum blonda laughing mersi frumos inca o data :*

| MrBeanTeddyBear a răspuns (pentru Sev25):

Da probabil s-a facut blonda...nu am mai fost de vreo luna cine stie ce o fi facut in timpul asta laughing

6 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Cu placere big grin