| IoanaIvi a întrebat:

Joi ma voi duce la o petrecere sa ma imbrac in pantaloni impreuna cu o camasa in patratele si tenesi?

6 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Este o combinatie foarte buna daca se potriveste petrecerii. Totusi, eu zic sa o accesorizezi cu cap pentru a nu parea un outfit neglijent. Sufleca-ti manecile pana aproape de coate si ia-ti niste bratari de efect. Sau renunta la bratari, prinde-ti parul intr-un messy bun, cam asa:
http://mediumhairstyleupdate.com/......hairstyle3 (sau, ma rog, il aranjezi in functie de parul tau) si iti iei o pereche de cercei micuti si draguti :x ceva colorat de preferinta. Eventual ti-ai putea lua un ceas pe mana sau un inel, dar sa nu "sara" prea mult in ochi. Have fun! :)

| malina1111 a răspuns:

Poti sa te imbraci cu:Toamna:jacheta neagra cu niste cizme negre poti si jacheta maro si cizmele maro, poti cu niste blugi albastri sau maro o geanta maro ca sa te asortezi!, Iarna cu o geaca alba cizme albe cu o floricica pantaloni albi cu buzunare cu o caciula alba si o geanta alba! Primavara:cu o rochie rosie cu niste pantofi cu toc cu o geanta rosie si cercei rosi mari! Vara: cu o rochie de bal scurta pantofi cu toc o geanta asortata cu rochia! Machiaje:Toamna:machiaj portocaliu cu putin galben si putin rosu buze! Iarna:machiaj alb buzele cu luciu! Primavara: putin rosu cu foarte putin maro si ruj rosu deschis! Vara:putin roz inchis si mult roz deschis si ruj roz! Par:Toamna : prinz in coada, Iarna in 2 codite inpletite! Primavara:parul desfacut si vara prins in coc! Funda?

| malina1111 a răspuns:

Poti sa te imbraci cu:Toamna:jacheta neagra cu niste cizme negre poti si jacheta maro si cizmele maro, poti cu niste blugi albastri sau maro o geanta maro ca sa te asortezi!, Iarna cu o geaca alba cizme albe cu o floricica pantaloni albi cu buzunare cu o caciula alba si o geanta alba! Primavara:cu o rochie rosie cu niste pantofi cu toc cu o geanta rosie si cercei rosi mari! Vara: cu o rochie de bal scurta pantofi cu toc o geanta asortata cu rochia! Machiaje:Toamna:machiaj portocaliu cu putin galben si putin rosu buze! Iarna:machiaj alb buzele cu luciu! Primavara: putin rosu cu foarte putin maro si ruj rosu deschis! Vara:putin roz inchis si mult roz deschis si ruj roz! Par:Toamna : prinz in coada, Iarna in 2 codite inpletite! Primavara:parul desfacut si vara prins in coc! Funda?

| flori5 a răspuns:

Ceao
Deci depinde de petrecere si de personalitatea ta big grin daca tu te simti bine asa si petrecerea este intre amici si nu intr-un loc foarte elegant sigur ca poti merge asa imbracata.
Dar daca petrecerea este intr-un loc mai elegant poti sa mergi cu pantaloni aceia chiar si cu camasa daca sub ea iti iei un maieu si in picioare ceva pantofi cizmultit mai elegante
sper ca iti place big grin

| AndreeaAnelore a răspuns:

Este super tinuta la care te-ai gandit. Eu as indoi manecile camasii ( sa semeni a, bad girl` laughing ).

| Zâmbitor a răspuns:

Buna. Depinde si ce fel de petrecere. Normal pentru o petrecere trebuie sa te prezinti ceva mai elegant..In rochie sau uite. ai putea lua o fusta de blug cu acea camasuta cu patratele happy. Acum depinde si de tine cum te simti sa mergi, daca ma intelegi!:*. Spre exemplu. daca eu azi ma simt bine imbracata intr un anumit fel atunci asa ma imbrac. Cere`i si mamei tale parerea, sunt sigura ca te va ajuta cu placere! Si inca ceva. daca nu ti va fi de ajutor sfatul mamei(cu toate ca nu rea cred asta) tine minte ca nu conteaza decat ca tu sa te simti bine! Distractie placuta!