| Altamira a întrebat:

Am majorat la cineva, cum credeti ca ar fi bine sa ma imbrac, cu o camasa alba si cravata sau o camasa cu patratele colorate?

Răspuns Câştigător
| HereToHelp a răspuns:

Daca e majorat, poti lua camasa alba, ai un plus de eleganta. Tot mai multi fug de cravata, dar o cravata neagra, subtire, finuta da prea bine pe camasa alba

| jewnina a răspuns (pentru HereToHelp):

Super de acord

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Depinde de locatie. Daca e undeva mai casual gen bar, cafenea alege a doua varianta, daca e ceva mai elegant gen restaurant ia camasa alba cu cravata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa in carouri.

| jewnina a răspuns:

Pe mine m-ar impresiona mai mult o camasa alba, denota mai multa eleganta.
O camasa in patratele colorate te poate face sa pari mai distractiv

asa vad eu

| gabrielatulbu2001 a răspuns:

Patratele colorate