| maddy673 a întrebat:

Kei-hei!
a venit vara si nu mai suport parul desfacut... vreau si eu niste tutoriale cu aranjatul parului...(vreau ceva cu care pot iesi afara nu cu care sa ma duc la nunta laughing )
vreau ceva pentru parul mediu si filat
multumesc anticipat
desigur ca dau fundita pentru cele mai frumoase coafuri...
va pup

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Agentuu a răspuns:

Prinde-ti-l in foarfecalaughing. Intreaba-ti o prietena care are parul cam la fel ca si al tau si ea poate stie..nu prea gasesti tutoriale pe net ( sa fim seriosi..lumea-i ciudata..mai nou se cauta tutoriale pentru prins parul )