| anonim_4396 a întrebat:

La blugii cu talie înaltă pot purta un tricou, fără să-l bag în blug? Pe net găsesc doar băgat în blugi sau crop-top. :/ Şi dacă da, cu ce să încalţ? O pereche de bocanci negri?

1 răspuns:
| noris1998 a răspuns:

Poti purta ce vrei tu atat timp cat te simti bine! Eu cred ca cel mai bine ar merge o bluza sau un maieu peste puric si de dedesubt un maieu alb sau gri deschis, dar merge si un tricou dar atunci nu se mai vede talia inalta... Ca si incaltaminte as recomanda o pereche de converse scurti, sau vans sau nike air force one sau daca ai ceva in genu si la blugi daca is diferiti de cularea negru atunci poti sa ii sufleci jos si sa arate super tare! Sper ca am fost de folos!