| grosumira a întrebat:

am o intrebare si nu gasesc raspunsul pentru ea. Poate ma puteti ajuta voi pe mine. Cum pot sa ajustez unele fuste, bluze cu ceva care sa le faca dragute?
Adica cu ce sa le asortez. Eu nu stiu chestiile astea. Exp: am o pereche de blugi negri sa zicem si o bluza cu maneca trei sferturi gen rochita e asa ceva.
Avand in vedere ca am balerini din blug adica negri, ce pot adauga in asa fel incat sa imi stea bine?
P. S = Am o jacketa verde si o geaca maronie care are cordon,(si se leaga) ce ar merge mai bine?
Accesoriile pot fi: esarfe, bolerou, cercei, etc.( si ce as mai putesa sa potrivesc la blugii negri?)
MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| EpicSmile a răspuns:

La blugi negri merge o culoare de contrast, adica mult mai deschisa. Nu poti pune pe tine 2 articole vestimentare cu nuanta apropiata de culoare fiindca nu arata bine. Merg si balerinii: eventual incearca culori diferite de ale blugilor sau daca nu, atunci bluza sa fie sau accesoriile. Esarfe poti sa pui de orice culoare, numai sa se potriveasca cu bluza.sau ce ai sus pe tine. Cerceii la fel. Boleroul sa fie de culoare diferita cu top-ul. Sper ca te-am ajutat. happy