| dyana333 a întrebat:

La care magazin pot gasi sau de pe ce site pot comanda temporary lips sau eye sau nail tattoo adica tatuajele alea temporare pentru buze ochi sau unghi. Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| zebra3537 a răspuns:

Exista pe http://goldtattoo.ro/ tatuaje temporare ce arata ca niste bijuterii din aur sau argint si care se lipesc pe piele

| Sayomee a răspuns:

Salut Diana.
Nu cred că există în România un site care să comercializeze așa ceva. Uită-te pe www.ebay.com și vei găsi acolo cu siguranță tot ce ai nevoie!
Să ne spui și nouă dacă ai găsit.
Pupici!;)