| yop a întrebat:

La ce ajuta ciresele?thinking
Adica...:: La ingrasat?:O
Sau
La slabit?:X
plsZ raspunsS[-o

10 răspunsuri:
| Crisu_8081 a răspuns:

Sunt bune! face mama un compot de cirese de-ti pica plombele din gurawinking

| turtl3 a răspuns:

La sanatate.

| ladyx a răspuns:

La slabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fructele de obicei sunt foarte sanatoase pentru organismul nostru. Nu cred ca ingrasa sau te ajuta sa slabesti... e normal ca excesele fie ele si din alimente sanatoase nu fac bine... dar sincer.cate cirese poti manca? :)
Am citit ca ciresele detoxifiaza organismul si te poate ajuta si in alte probleme.
Linkuri utile:
http://www.retete-online.com/retete/articole/_ciresele.php
http://www.copilul.ro/Ciresele_curata_organismul_de_toxine-a3725.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La slabithee hee au foarte putine calorii in comparatie cu alte fructe ex: banalele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La detoxifierea organismului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curata bine organismul, asta stiu, din start te ajuta sa slabesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau la ambele?

| Paula a răspuns:

Hello un fruct de obicei nu ingrasa...
iar ciresele sunt cele mai bune day dreaming

| irina_1911 a răspuns:

La slabit. sunt foarte bune si contin si vitamine ca si alte fruncte, care sunt necesare organismului...:->...:*