| nomingevery a întrebat:

La ce telenovela va uitati? Acasatv?

11 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

-clase 406
- impostoarea

| Bernoullie a răspuns:

Eu ma uit la clase 406. Foarte frumos serialul!

| XtmCamiii a răspuns:

Heiiii eu ma uit la "lacrimi-de-iubire"imi place fffff multlove struck chiar daca l-am mai vazut o data si la "Mostenitori"...
...tu:-

| dulkica a răspuns:

Buna, eu ma uit pe acasa tv la 4 telenovele: Impostoarea, Lacrimi de iubire, Mostenitorii si Aurora. Preferata mea este Mostenitorii, apropo cateodata ma uit si la Povestiriwinking

| Elena010 a răspuns:

La "Iubire cu chip rebel"

| DyannaDya a răspuns:

Eu ma uit la Dona Barbara si Impostoarea.love struck

| Mla a răspuns:

La clase 406, Aurora, Impostoarea :d

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Dona Barbara love struck si clase 406 love struck

| starmaker a răspuns:

Nu ma mai uit. Exista lucruri mai frumoase pe care sa le fac in timpul asta.

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Kassandrahee hee

| DeeaFcsb a răspuns:

Aurora(preferata mea),Iubire cu chip rebel,Impostoarea, Clase 406, Lacrimi de iubire.