| smolnarkarina a întrebat:

Cum credeti ca va fi telenovela Cealalta fata a Analiei?(pe AcasaTV)

28 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cred ca o sa fie frumoasa.si o sa aiba mult succes :X:X

| ani63 a răspuns:

La fel ca celelalte, tensiune, intriga, dragoste, deceptii, certuri, impacari, suspans, vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| daniela.m a răspuns:

Coooooooooooooooooool! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va fi super-tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Espectacular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va fi superrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va fi fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea va fi un film destul de interesant cum au fost toate filmele difuzate pe AcasaTV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut-o pe net si e super tare mie mi-a placut mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca Analia personajul principal vrea sa se razbune pe un mafiot care la ucis pe barbatul pe care ea il iubea si lucreaza intr-un bar provocator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca va fi super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi o telenovela misterioasa plina de seductie, razbunare si dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa fie super dar pacat ca e prea tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super pentru ca va juca si elizaberth gutierez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa fie foarte interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult telenovelele, si cred ca aceasta va fi super.Adica cum sa nu iti placa actiune combinata cu iubire, super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi minunata! Ca o poveste exprimata prin fapte reale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi un film super! Aceasta telenovele o sa ne introduca intr-o poveste inspirata din fapte reale. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc Carla si sunt din jud. HR., cred ca va fi o telenovela pasionala si de succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca telenovela ''Cealalta fata a Analiei'' va fi o telenovela imteresanta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numes Malina am 23 de ani. Îmi place telenovela Cealaltă fata a Analiei? e acțiune de cat celelalte pe pe Acasatv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut telenovela si e foarte tare... Celor care nu au vazut-o inca, nu pot sa va spun decat, ca este unica. Nu este ca toate celalalte telenovele si o sa va dati seama pe parcurs de acest lucru. Se deruleaza intr-un mod frumos toata povestea si nu este nici trasa de par. Va garantez ca o sa va cucereasca si pe voi asa cum m-a cucerit pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi un film interesant! Super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi on serial foarte interesant deoarece la final cu toti vom avea o mare surpriza...asa ca urmariti, sa nu pierdeti nici un episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super tare